Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


jak_spravne_navazovat_na_serial_ester_krejci

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
jak_spravne_navazovat_na_serial_ester_krejci [04. November 2018(10:38:14)]
Singularis upřesnění
jak_spravne_navazovat_na_serial_ester_krejci [15. January 2019(19:28:32)] (aktuální)
Singularis i/y
Řádek 14: Řádek 14:
  
 Vyberte, která možnost se vás týká: Vyberte, která možnost se vás týká:
-  - [[Použití pro osobní potřebu]] -- Chystáte se knihy či jejich kopii studovat a~používat pro vlastní potřebu, aniž byste je přitom zpřístupnili dalším osobám.+  - [[Použití pro osobní potřebu]] -- Chystáte se knihy či jejich kopii studovat a~používat pro vlastní potřebu, aniž byste je přitom zpřístupnili/y dalším osobám.
   - [[Šíření doslovného výňatku]] -- Chystáte se zpřístupnit či poskytnout ostatním jakkoliv velkou část původních knih v~nezměněné podobě. (Např. přepsat svoji oblíbenou část scénáře na svoje webové stránky.)   - [[Šíření doslovného výňatku]] -- Chystáte se zpřístupnit či poskytnout ostatním jakkoliv velkou část původních knih v~nezměněné podobě. (Např. přepsat svoji oblíbenou část scénáře na svoje webové stránky.)
   - [[Vlastní odvozené dílo]] -- Chystáte se šířit část seriálu, kterou jste upravili, nebo vlastní dílo, které je na knihách nějak založeno (např. fotografie obálky, předklad do jiného jazyka, filmová adaptace, běžná fan fikce, parodie).   - [[Vlastní odvozené dílo]] -- Chystáte se šířit část seriálu, kterou jste upravili, nebo vlastní dílo, které je na knihách nějak založeno (např. fotografie obálky, předklad do jiného jazyka, filmová adaptace, běžná fan fikce, parodie).
   - [[Nevlastní odvozené dílo]] -- Chystáte se šířit dílo, kde je obsah ze seriálu Ester Krejčí spojen s~obsahem, který je chráněn autorským právem někoho třetího a~není dostupný pod kompatibilní licencí. (Např. fan fikce na Harryho Pottera, kde vystupuje místo Hermiony Grangerové Ester Krejčí.)   - [[Nevlastní odvozené dílo]] -- Chystáte se šířit dílo, kde je obsah ze seriálu Ester Krejčí spojen s~obsahem, který je chráněn autorským právem někoho třetího a~není dostupný pod kompatibilní licencí. (Např. fan fikce na Harryho Pottera, kde vystupuje místo Hermiony Grangerové Ester Krejčí.)
jak_spravne_navazovat_na_serial_ester_krejci.txt · Poslední úprava: 15. January 2019(19:28:32) autor: Singularis