Brittany Taylor

  • na Daria Wiki
  • Roztleskávačka, ztělesnění všech stereotypů o blondýnách. Má spíše nižší inteligenci (zřejmě ne tak nízkou jako Kevin, ale obvykle ji neprojevuje). Myšlení jí rozhodně nejde. Navzdory tomu občas dokáže ze sebe vychrlit poměrně dlouhou (i když duchaprázdnou) větu (Nemoc), případně náhodou narazit na správnou odpověď (Náhradnice, Lovkyně Daria).

    Vždy se usmívá (aby vypadala roztomile jako správná roztleskávačka), mluví vysokým, pisklavým hlasem, který ostatní zbožňují, a chová se femininně, ačkoliv příliš nestřídá šaty či účes. (Možná bere roztleskávání jako hlavní poslání svého života, takže chce být roztleskávačkou i v osobním životě a k tomu patří nosit roztleskávačskou uniformu.) Chodí s Kevinem, a i když občas zkouší vyjít si s jinými kluky, vždy se k němu pak vrátí, miluje ho.

    • Já ráda dělám hostitelku. Po večírku je tak snadný dostat se domů. (Z S01E02 Pozvání.)
    • Viděl jsi tu roztomilou věcičku s tou roztomilou věcí? (Z S01E05 V obchoďáku.)
    • Slíbila jsem, že neřeknu ani slovo o špitálu, protože jsem uzavřela s Dariou dohodu a ona to dodržela a já taky, ale pak jsem uzavřela další dohodu s Jane a nevěděla jsem, že to dělám, dokud jsem to neudělala, a teď jsem to nedodržela, protože jsem vám řekla o špitálu, takže teď vám Jane řekne o té dohodě, a já jsem tím nic nemyslela, jen jsem myslela, že zaskočím večer za lidma, co nedělají sporty, ale on pro mě nic neznamená, Kevine, to ti přísahám, Kevine! Opravdu nic! (Z S02E09 Nemoc.)