Jodie London

  • na Daria Wiki
  • Jodie je modelový student na Lawndale High; je inteligentní a populární současně, což je velmi neobvyklé. Účastní se mnoha mimoškolních aktivit (z velké části za to může tlak jejích rodičů). Její zevnějšek je vynikající, ale skrývá frustraci. Je jedním z mála afroamerických studentů ve škole a je pod velkým tlakem svých rodičů. Nemůže si dovolit v ničem selhat a obvykle ani moc vybírat, co bude dělat a co ne.

    • Doma jsem Jodie, můžu dělat a říkat, cokoli chci, ale ve škole jsem královna negrů. Perfektní afroamerická náctka. Modelový příklad pro všechny afroamerické náctky v Lawndale. (Z S02E08 Nadání.)
    • No, hodně jsem přemýšlela o Crestmoru, a hodně o Turneru. (...) Nechci jít na elitářskou školu. Chci jít na školu, kde zapadnu, kde můžu být sama sebou a projednou se uvolnit a soustředit se na učení. Chci jít na Turner. Aspoň na rok nebo dva. Uvolnit se společensky. Přestat být černé dítě a být jen dítě. Jsem unavená z toho být krajní menšinou a nechci chodit na místo, kde by si lidé mohli myslet, že jsem se tam dostala jen proto, že jsem Afroameričanka. (Z Is It College Yet?)