Quinn Morgendorffer

  • na Daria Wiki
  • Quinn je Dariina sestra, ačkoliv to na veřejnosti po většinu seriálu zastírá a tvrdí, že je jedináček. Quinn je mladší a méně inteligentní než Daria, je povrchní a intenzivně se zajímá o módu, vzhled, popularitu v kolektivu a randění s kluky. (Proto se s Dariou nemají rády.) Snaží se randit s tolika kluky, na kolik jen má čas, ale má strach z intimností (odmítá dokonce i některé druhy tance), takže většina jejich vztahů trvá jen tak dlouho, dokud je kluk ochoten ji zahrnovat dárky, pozornostmi a obdivem, a pak jej „odkopne“ a najde si dalšího. Trvalý vztah s ní mají Joey, JeffyJamie, kteří se nechají takto zneužívat několik let (po celou dobu seriálu).

    Během seriálu se objevily náznaky, že Quinn je ve skutečnosti skoro stejně chytrá jako Daria, ale svůj intelektuální potenciál promrhává přátelením se s povrchními spolužáky, např. těmi z Klubu štramand. Ty se pak potvrdily ve filmu Is It College Yet?

    • Já jen, že občas jistej druh lidí, žárlivejch lidí, si může říkat: Co ta si o sobě myslí, protože já si to občas myslím. Ale nemůžu si to dovolit myslet moc dlouho, rozumíte? Teda, občas jdu po chodbě se Sandi a s holkama a jako bych najednou byla mimo sebe. A dívám se a říkám si: Co jsou ty holky zač? To neumí mluvit o ničem jiným než o klukách, o šatech a autech? Ale o čem bychom pak mluvily? V něčem člověk musí bejt dobrej. Ty jsi dobrá ve čtení a psaní a ty zas v těch malejch obrázkách. A já jsem zase asi dobrá v tom být atraktivní a populární. Možná to není nijak důležitý, ale já to prostě umím. (Z S02E06 Fiflena.)