Val

  • na Daria Wiki
  • Val je vydavatelem časopisu pro teenagery; tvrdí, že uvnitř se stále cítí být teenagerem, a chová se jako nedospělá, přestože je jí již přes třicet let. Většinu svého času tráví budováním své image. Její chování kolísá mezi zdánlivě mladistvě naivním proloženým výplňovými slovy jako epes, žůžo či totál a chladně manipulativním.

    Když je nervozní, je zvyklá si mumlat uklidňující mantru „Jsem Val jako ten časák. Jsem Val jako ten časák.“

    Val je velmi upovídaná. Přestože se vyskytuje jen v epizodě S03E05 Ztracený případ, má v ní stejný počet replik jako Jesse v průběhu celého seriálu.

    • Využil jsi mě, aby ses dostal do časopisu! Udělala jsem tě a můžu tě zase zničit! Nejseš ani žůžo ani epes a už brzo budeš špatnej! / Oh, tak jsem mu řekla: Hele, já jsem Val a ne nějaká obyčejná pitomá nána z Nánova, ale já už jsem se slavnejma klukama skončila, budu se držet módních návrhářů a šéfů studií, aspoň prozatím, víš? Hele, nesmytelný oční make-up je moc důležitý, Dario, a lesk, já hrozně miluju lesk, člověk se pak cítí jako hvězda. Zapisuješ si to? (Z S03E05 Ztracený případ)
    • (Telefonát s agentem:) Jak se můžu nezamlouvat jejich demografii? To je pruda, já jsem jejich demografie; nepoznali by žůžo, ani kdyby je koplo do zadku. Potvrď mi na zítra schůzku u kadeřníka a v salónu, jo? A vypracuj rozvrh pro návštěvu mé kámošky Darii. Dík, zachránils' mi život. (Z S03E05 Ztracený případ)