Sandi Griffin

 • na Daria Wiki
 • Sandi je „prezidentkou“ Klubu štramand a v této roli se chová takřka diktátorsky. Bere ji velmi vážně a žárlí na Quinn, která ohrožuje její výsadní postavení díky své popularitě. Využívá příležitostí k ponížení Quinn či k tomu, aby ji zbavila jejího postavení v Klubu štramand, což se jí a samotnému klubu nakonec (Is It College Yet?) stane osudným. S ostatními lidmi (i členy Klubu štramand) jedná vždy povýšeně a arogantně, případně pokrytecky.

  Sandina matka Linda má s Quinninou matkou Helen velmi podobný vztah jako Sandi s Quinn (včetně žárlivosti).

  • (O'Neil shání dobrovolníky na organizaci plesu.)
   (Ve vzpomínkách:) V životě už s žádným plesem nepomůžu. Všichni od vás očekávají práci a pak je tam bordel a celá škola vám to dává za vinu, a navíc jsem ani neměla čas najít sandálky, který by mi ladily k novejm šatům. (Nahlas:) Ách, Quinn, asi by ses měla přihlásit ty. Vždyť máš takovej dobrej vkus. (Z S03E04 Daria plesá na plese.)
  • (Kluci se jí zeptali na Quinn a Brittany.)
   No jsou asi na plese, vždyť víte, s těma trapákama. Tak, kdo chce vyzkoušet moji novou bublinkovou lázeň? (Z S03E04 Daria plesá na plese.)
  • Quinn Morgendorffer, jako prezidentka Klubu štramand se obávám, že tě musím zbavit všech tvých viceprezidentských povinností, dokud se ti nevrátí smysly. Tvojí rtěnku, prosím. (Z S04E07 Of Human Bonding.)