Stacy Rowe

 • na Daria Wiki
 • Stacy je nejistá a stydlivá, přehnaně jí záleží na tom, co si o ní myslí druzí, zejména ostatní členové Klubu štramand, a zoufale se jim snaží přizpůsobit (v epizodě S02E08 Nadání se dokonce oblékla přesně jako Quinn a chtěla si stejně nabarvit vlasy). Je velice citlivá a panikaří, když má pocit, že je s ní něco špatně.

  Při sporech mezi SandiQuinn se obvykle přiklání ke Quinn, ale nechá se snadno zastrašit od Sandi, takže pak přejde na její stranu. Hluboko uvnitř však Stacy má vlastní osobnost, což se projevuje třeba tím, když v epizodě S03E04 Daria plesá na plese ukazuje Sandi vyrážku, nebo v epizodě S05E05 The Story of D mluví o zvratcích. Navzdory proklamovanému sebepodceňování se však umí postavit sama za sebe, ale obvykle jen v soukromí, nebo alespoň když není poblíž Sandi jako na konci epizody S05E07 Art Burn nebo když vynadá Tiffany v epizodě S05E03 Fat Like Me.

  (Můj osobní názor:) Z Klubu štramand má největší smysl pro krásu.

  • Jsem tak ráda, že tu seš, Quinn. Nikomu to neříkej, ale já tě mám ze všech holek v Klubu štramand nejradši. Vlastně bych řekla, že seš moje nejlepší kámoška a po tobě následuje Tiffany. Na třetím místě je Sandi. I když někdy je Sandi na druhým a Tiffany na třetím, ale ty seš vždycky na prvním. (Z S02E08 Nadání.)
  • (Pláče.) Dokonce jsem na sobě měla pulovřík z mačkanýho hedvábí, ten s tím výstřihem, a stejně mě nepozval na další rande. (Z S02E10 Potrhlý trh.)
  • Co si myslíš, že je ta věc, co vypadá jako zvratky? (Z S05E05 The Story of D.)