Astra

Astra
Občanské jméno (celé)
Astrid Teseraktová
Gender
žena
Maturitní předměty a prospěch
český jazyk (1)
anglický jazyk (1)
dějepis (1)
společenské vědy (1)
Rodina
dáda Petra Teseraktová (nadministr přírodních věd, žena)
dáda Robin Teseraktový (majitel obchodního domu, muž)
Datum narození
6. června 1991
Adresa bydliště
Imaginární 6
Oblíbená/é barva/y
pravděpodobně tyrkysová

Vzhled

Hladké černé vlasy, oválný obličej a šedé oči (ale po­užívá ne­di­optrické zelené kon­takt­ní čoč­ky, aby je měla ze­le­né). Má nej­větší ňad­ra ve třídě a na svůj vzhled velmi dbá. Ve škole nosí nej­častěji pestro­barevný top a pur­pu­rové kalhoty, případně šortky. Podle nálady však také nosí různé luxusní šaty ze za­hraničí.

Astra ráda používá různé módní doplňky, make-up a luxusní parfémy, čímž dává najevo, že si to může dovolit. Dlouhodobě nosí cha­ra­kte­ri­stickou tyrkysovou če­len­ku a ná­ram­ky (někdy i ve větším množství) a různé ná­hr­del­ní­ky. Ostatní druhy ozdob a make-upu často střídá, ale nemá dobrý vkus - nezřídka si na sebe vezme věci, které se k sobě ba­rev­ně moc nehodí.

Charakter

Astra je značně egocentrická a narcistická. Nikoho nemá fakticky ráda, ale na druhou stranu také není pravda, že by někoho vyloženě nenáviděla. Identifikuje se s bohatstvím a postavením svých rodičů a má dojem, že si může dovolit cokoliv a nemůže se jí za to nic stát, ačkoliv jí prostředí (a nezřídka i někteří spolužáci) často dokazuje, že to není pravda. Nestává se často, že by někomu záviděla, protože nemá co - vše, co může mít za peníze, už má, a co si za peníze pořídit nemůže, buď nechápe, nebo (trochu pokrytecky) bagatelizuje. Její vystupování bývá arogantní a soustředěné především na svoje zájmy. Nikdy neprojevuje vděčnost či zavázanost.

Astra má ráda dobrodružství, zejména když už ho má za sebou a může se jím chlubit. Všeobecně se ráda chlubí. Často mluví o módě, ale uznává jen tu svoji - za módu považuje cokoliv, co má právě na sobě, a obvykle se nesetká s nikým, kdo by jí to vymlouval, i kdyby přišla do školy třeba v pyžamu. (Domnívám se, že to je hlavní příčina jejího špatného vkusu.)

Minulost

Astra, úředním jménem Astrid Teseraktová, je dcera Robina Teseraktového, majitele hypermarketu , a Petry Teseraktové, nadministra přírodních věd. Chtěla by se stát ředitelem (je jí jedno čeho, hlavně že bude mít moc nad ostatními lidmi a vysokou mzdu), takže ve škole se soustřeďuje především na studium managementu.

Charakterizující výroky

Astra:Není pravda - šaty dělají člověka. A mimochodem, vy máte také co dohánět. (Vytáhne tyrkysové plastové zrcátko a podívá se do něj na sebe. Vytřeští oči.) Jejda, slehly se mi řasy. (Vytáhne z batohu řasenku a začne se upravovat.)

Laris:(Usilovně se zamyslí.) Zdar, kráso všech krás.
Astra:To je málo. Řekněte mi, že jsem nádherná jako Helena Trojská, že korunka ve vlasech se mi třpytí jako hvězdy na nebi, že mému svůdnému pohledu nikdo neodolá a tak.

Záliby

Make-up, móda, nakupování, hra na pána a sluhu (ale vždy chce být pán).

Četba

Není známa.

Sexualita

Astra je hetera.

Vztahy

Astra nemá žádné zvláštní vztahy. V podstatě mluví s každým jako s cizím. De facto není ve třídě nijak oblíbená. (Nalézá pouze plytkou dočasnou oblibu u studentů, kteří ji berou jako sexuální objekt, např. Kňour či Laris.)