Přehled postav seriálu Ester Krejčí

Astra
Barbora Janů
Tamara Janů
Kňour
Bernard Koniklecový
Nikita Král
Ester Krejčí
Laris
Mili
Moje vinná réva
Melanie Navrátil
Radek
Vojtěch Verner
Jana Zlomilová
Zorana

Astra myslí hlavně na sebe a vychloubá se tím, že díky finančním možnostem svých rodičů si může dovolit drahé šaty a módní doplňky, o kterých její spolužáci mohou jen snít. Má ráda jen sama sebe.

Barbora Janů je identická sestra Tamary Janů. Miluje přírodu. Je plachá a citlivá. Ve škole bývá smutná, chtěla by se raději bosá prohánět po trávě nebo koupat v jezírku.

Tamara Janů je identická sestra Barbory Janů. Trpí psychickou poruchou, kvůli které nemůže normálně prožívat emoce. Je zvědavá a má fotografickou paměť.

Kňour je třídní svalovec. Zajímají ho jen svaly a sex. Často spolužáky obtěžuje sexuálně laděnými návrhy.

Bernard Koniklecový má rád výlety do přírody. Dlouhodobě chodí se Zoranou. Pomáhají si a tráví spolu dost času.

Nikita Král je extrémně nespolečenský. Většinu času tráví programováním na svém notebooku. Často se chová sebejistě a působí arogantně, ačkoliv to tak nemyslí.

Ester Krejčí je uzavřená, frigidní a obvykle cynická. Má hluboký monotónní hlas, ostrý intelekt a určitý smysl pro humor. Velmi často používá cizí slova, protože ji je rodiče naučili už jako malou.

Laris je poněkud nešikovný a nepořádný. Je také nemotorný a ani inteligencí nevyniká. Mívá potíže si něco zapamatovat. Má rád Mrakoplaše z Zeměplochy Terryho Prattcheta.

Mili je student sousední třídy, oktávy C. Je veselá, lehkomyslná a často si dělá legraci ze sebe i z ostatních. Nemá ráda řešení vážných věcí. Touží mít dítě a pečovat o něj.

Moje vinná réva je čestná a zásadová, ale také důvěřivá a občas naivní. Pomáhá všem ve třídě, chová se k nim mile a snaží se, aby spolu vycházeli. Občas přitom zapomíná na svoje vlastní potřeby.

Melanie Navrátil dává práci přednost před osobními styky, pravděpodobně trpí workholismem. Ráda organizuje ostatní lidi a různé akce. Je lesba a veřejně to přiznává.

Radek je drobná, holohlavá dívka. Je nejmenší ze třídy, ale snaží se chovat drsně a bezohledně, aby si tak dokazoval svoji mužnost. Nosí sportovní triko, které je mu velké, a otrhané vybledlé džíny.

Vojtěch Verner je třídní vynálezce. Vyniká nespoutanou fantazií a některé své vynálezy skutečně sestrojí. Také píše sci-fi povídky. Je však poněkud nespolečenský.

Jana Zlomilová je ostýchavá. Chodí v šedé angyklos, protože je na ni zvyklá z předchozí školy. Snaží se na sebe neupoutávat pozornost. Má dobrou schopnost empatie. Snaží se být "normální".

Zorana je drobná snědá dívka na invalidním vozíku. Chodí s Bernardem Koniklecovým. Je tajnůstkářská a mnoho se toho o ní neví. Nostalgicky vzpomíná na doby, kdy jako malá stavěla sněhuláky. Vyniká schopností empatie.

Autor: Singularis
Portréty Astry, Bernarda Koniklecového, Nikity Krále, Mili, Melanie Navrátil, Radka a Zorany byly vytvořeny pomocí služby Abi-Station Portrait Illustration Maker.
Potrét Ester Krejčí: Image courtesy of photostock at FreeDigitalPhotos.net. Image courtesy of akeeris at FreeDigitalPhotos.net.