Melanie Navrátil

Melanie Navrátil
Občanské jméno (celé)
Melanie Navrátil
Gender
žena
Maturitní předměty a prospěch
český jazyk (1)
anglický jazyk (1)
zeměpis (1)
společenské vědy (2)
Rodina
dáda Edgar Navrátil (poslanec, muž)
dáda Dita Navrátil (zdravotní sestra, žena)
Datum narození
31. října 1991
Adresa bydliště
Komunistická 13
Oblíbená/é barva/y
červená

Vzhled

Vyšší osmnáctiletá dívka sportovní postavy. Má dlouhé hladké světle hnědé vlasy a přirozeně zelené oči. Ve škole nosí sytě červenou košili a černé kalhoty.

Charakter

Melanie Navrátil dává přednost práci před osobními styky, pravděpodobně trpí workholismem. Často mívá pocit, že má příliš mnoho povinností a málo času na to, aby je stihla splnit. To jí ale nebrání přijímat nové. Již mnoho let je předsedou třídy a dobrovolně také trvale zastává funkce služby na zalévání květin (fakticky jde o nekvetoucí pokojové rostliny, ale funkce se jmenuje takto), služby na umývání tabule a služby na správu nástěnky. Ráda organizuje ostatní lidi a různé akce; má dobré organizační schopnosti, ale má sklon být přitom poněkud panovačná. Doma dvakrát ročně pořádá oslavu (1. května a 28. října). Rovněž vykazuje sklony k fanatismu - tvrdohlavě trvá na „svojí pravdě“, i když ji nedokáže doložit argumenty.

V minulosti bývala značně temperamentní, ale dnes to již tolik neprojevuje a je spíše uzavřená do sebe. Koncem prosince 2010 se seznámila s Mili z oktávy C (epizoda Vánoční agitace) a od té doby spolu chodí.

Podporuje komunismusdopravní demokracii. Věří, že práce je pro člověka stejně důležitou hodnotou jako doprava.

Minulost

Melanie Navrátil je dcerou Edgara Navrátila, poslance za Komunistickou stranu EDDR, a Dity Navrátil, zdravotní sestry v Ústřední nemocnici. Oba její rodiče tráví v práci víc času, než je obvyklé, takže v minulosti výchovu své dcery poněkud zanedbávali. Ani dnes se s nimi příliš nevídá.

Charakterizující výroky

Jana Zlomilová:Jinak, jak se máte?
Melanie Navrátil:Nevím, kam dřív skočit.

Záliby

Práce všeho druhu, organizování akcí, schůze, oslavy apod.

Četba

Není známa.

Sexualita

Melanie Navrátil je lesba a otevřeně to přiznává.

Vztahy

Od prosince 2010 chodí s Mili. Jinak mezilidské vztahy moc nepěstuje. (Říká, že na to nemá čas.)