Zorana

Zorana
Občanské jméno (celé)
Zorana
Gender
žena
Maturitní předměty a prospěch
český jazyk (1)
anglický jazyk (2)
matematika (2)
biologie (1)
Datum narození
27. ledna 1991
Adresa bydliště
není známa
Oblíbená/é barva/y
pravděpodobně žádná (je barvoslepá)

Vzhled

Drobná snědá dvacetiletá dívka. Má velmi krátké (často stříhané) černé vlasy a kulatou tvář s hnědýma očima. Nosí tmavě šedý svetr s dlouhými rukávy a černé kalhoty. Pohybuje se na invalidním vozíku.

Charakter

Zorana, občanským jménem Zora Vedralová, je většinou tajnůstkářská, takže toho o sobě mnoho neprozradí a ani spolužáci toho mnoho neví. Ví se však, že má pozitivní vztah k lásce, snům a magii. Nostalgicky vzpomíná na doby, kdy jako malá stavěla sněhuláky.

Zorana vyniká empatií a pochopením pro druhé, pokud s nimi mluví. Má dlouhodobý vztah s Bernardem Koniklecovým, se kterým si rozumí a tráví spolu hodně času (i mimo školu). Milují se, věří si a spoléhají na sebe.

Zorana je od narození barvoslepá. Od nehody v dětství má ochrnutou spodní část těla, takže je upoutána na invalidní vozík. Je levák.

Charakterizující výroky

Zorana:Nemyslíte, Moje vinná révo, že v Horké bramboře píšou čím dál větší ptákoviny?
Moje vinná réva:Já to nečtu, takže mi nepřísluší kritizovat, ale - ano, myslím. Školní časopis by měl studenty kultivovat a podporovat ve studiu a ne rozvíjet takovéhle teorie.
Zorana:Souhlasím.

Záliby

Procházky, rozhovory, tleskací hra slide.

Četba

Harry Potter, jinak není známa.

Sexualita

Zorana je hetera.

Vztahy

Miluje se s Bernardem Koniklecovým. Kromě toho má ve třídě dobré vztahy s většinou studentů. Nemá dobré vztahy zejména s Astrou, KňouremNikitou Králem.