Ostatní postavy

Veruna

Veruna je student primy A. Objevila se v epizodě Muzikální deviace, kde na oslavě posledního zvonění hrála Prasátko z Medvídka Pú.

Bedřich Savý

Bedřich Savý je student septimy C. Vydává školní časopis Horká brambora. Objevil se v epizodě Triangulace Astry, kde udělal rozhovor s Ester Krejčí.

Nikola Merlinová

Nikola Merlinová je třídní profesor oktávy B. Objevila se v epizodách Únikový reflexAtestace abiturientů.

Lumír Zedník

Lumír Zedník je profesor tělesné výchovy. Objevil se v epizodě Substituce fitness.

Severín Srp

Severín Srp je profesor biologie. Objevil se v epizodě Triangulace Astry a také v epizodě Atestace abiturientů. Má rád knihy o Harrym Potterovi; Severus Snape je jeho životním vzorem.

Alex Taylor

Alex Taylor je profesor a rodilá mluvčí anglického jazyka. Dosud mi není známo, zda je eichlerským občanem, nebo vyučuje jako cizinec na základě pracovního povolení. Byl vidět v epizodách Triangulace AstryAtestace abiturientů.

Laura Sonetová

Laura Sonetová je profesor českého jazyka. Objevila se v epizodách Únikový reflex (zmínka o Kámasútře), Triangulace Astry (jen začátek hodiny) Fabulace Schrödingerovy kočky (zadání týmových prací), Univerzální invence (začátek hodiny) a v epizodě Atestace abiturientů, kde vedla maturitní zkoušku Ester Krejčí.

Antonín Rusovský

Antonín Rusovský je ředitel gymnázia Podolí II. Objevil se v epizodě Triangulace Astry, kde předal vyznamenání za hrdinství, a v epizodě Atestace abiturientů.